Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Esnaflarımız ağız ve diş sağlığından indirimli faydalanacak

Birliğimizden Haberler

Esnaflarımız ağız ve diş sağlığından indirimli faydalanacak

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Atlas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında indirim protokolü imzalandı.
Sivas Esnaf ve Sanatkaralar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen imza törenine Sesob Başkanı Beşir Köksal ile Atlas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Mesul Müdürü Emre Yümün katıldı. 
Atlas Ağız ve Diş Polikliniği sorumlu müdürü Emre Yümün, esnaf teşkilatına indirimli olarak hizmet vermekten mutlu olduklarını belirterek, protokol ile esnafların ve birinci derece yakınlarının hizmetlerden yüzde 20 indirimli yararlanacağını söyledi.
Ağız ve Diş sağlığı konusunda uzman ekiple hizmet verdiklerini vurgulayan Yümün, implant, kanal tedavisi, dolgu, gülüş tasarımı, diş beyazlatma, diş taşı temizleme, zirkonyum kaplama, E-max kaplama, lamina kaplama, her türlü protez ve benzeri işlemlerden esnafların ve birinci derece yakınlarının ESOB kimliklerini veya sicil kayıt belgelerini beyan etmeleri karşılığında indirimli faydalanacaklarını belirterek, desteklerinden dolayı Sesob Başkanı Beşir Köksala teşekkür etti. 
Ağız ve Diş sağlığının önemli olduğunu, esnaf teşkilatının da  bu hizmetleri indirimli alabilmesi için protokol imzaladıklarını dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak esnaflarımızın ve çalışanlarının menfaatlerini ilgilendiren her konuda girişimlerde bulunmaya gayret gösteriyor ve indirim yapılması için protokol imzalıyoruz. Bankalar, özel okullardan sonra ağız ve diş sağlığından esnafımızın indirimli yararlanması için Atlas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yetkilileriyle protokolümüzü gerçekleştirdik.
Yapmış olduğumuz bu protokol ile merkez ve ilçelerde bulunan esnaflarımız ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden yüzde 20 indirimli faydalanacaktır. Esnaflarımıza hayırlı olsun. Esnafımızın zor zamanında indirim yapan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi. 
Konuşmalardan sonra Sesob Başkanı Beşir Köksal ve Atlas Ağız ve Diş Sağlığı Mesul Müdürü Emre Yümün arasında protokol imzalandı.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Danışma Merkezi Bağımlılıkla mücadele edecek

Sivas Yeşilay Derneği Şube Başkanı Mevlüt Dede, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, dernek ve danışmanlık merkezi olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Dernek başkanı Mevlüt Dede, Denetim Kurulu Başkanı İbrahim Coşkun, Sosyal Hizmet Uzmanı Esma İlhan ve Zeynep Bulut’tan oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, bağımlılıkla mücadele konusunda görüş alışverişinde bulundular.
 
Yeşilay Şube Başkanı Mevlüt Dede, Türkiye çapında yaygınlaşmaya başlayan danışmanlık merkezlerinin Sivas ilimizde de hizmet vermeye başladığını ifade ederek,“ Yeşilay Danışmanlık Merkezi olarak alkol, madde , tütün, kumar, internet, teknoloji bağımlılıklarıyla ilgili ücretsiz olarak destek veriyoruz. Bizleri 115 danışma hattımızdan arayan veya merkezimize http://www.yedam.org.tr/ adresi üzerinden başvuran tüm bağımlılara gerek ilaç gerekse de tedavileri konusunda ücretsiz olarak destek oluyoruz. Bağımlı olup ta kurtulmak isteyen vatandaşlarımızı da merkezimize bekliyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz desteğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yeşilay’ın sağlık açısından önemli bir teşkilat olduğunu ifade eden Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, madde bağımlılığından kurtulması  için Danışmanlık Merkezinin Sivas’ta da faaliyete geçmesinin anlamlı olduğunu vurgulayarak, esnaf teşkilatı olarak gerekli desteği vereceklerini ifade etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksal,  Yeşilay Derneği Başkanlığına seçilen Mevlüt Dede’ye de yeni görevinde başarılar diledi.
 
 
 

DEVAMI

Trabzon Esob Başkanından Sesob Başkanına ziyaret

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Kara, başkan vekili Mustafa Özceler, Trabzon Madeni İşler Teknik Makine Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek bir süre sohbet etti
Esnaf teşkilatı hakkında görüş alışverişinde bulunan Trabzon Esob Başkanı metin Kara, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini , Birlik Başkanı Beşir Köksal'ı çok sevdiklerini ifade ederek, hizmetlerinden dolayı Köksal'a teşekkür etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksali ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyareti asınadan Trabzon Esob Başkanı Metin Kara'ya Sivas el sanatlarından bıçak seti hediye etti. 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret