Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Esnafımıza yardım elinizi uzattınız

Birliğimizden Haberler

Esnafımıza yardım elinizi uzattınız

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Bir Elde Sen Uzat Kadınlar Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarların ve çalışanlarının işyerlerini kapatarak mağdur olması nedeniyle esnafa gıda kolisi desteğinde bulunan Bir Elde Sen  Uzat Derneğine ziyarette bulunan Sivas Esob Başkanı, dernek başkanı Nurgül Yıldız ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek destekleri için teşekkür etti. 
Derneği ziyaret ederek, başkanı Nurgül Yıldız ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, “Koronavirüs salgınında en büyük sıkıntısı esnaf ve sanatkarlarımız çekmiştir. Bu süreçte esnaf ve sanatkarlarımız ve çalışanları işyerlerinin kapalı olması nedeniyle çok mağdur olmuş ve zor durumda kalmıştır. Bir Elde Sen Uzat Kadınlar Derneğimiz esnafımıza, çalışanlarına ve ailelerine yiyecek ve giyecek desteğinde bulunarak zor günlerinde yanlarında olmuştur. Bizlerde derneğimizi ziyaret ederek başkanımız sayın Nurgül Yıldız’ın şahsında yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldik ve katkılarından dolayı esnaf ve sanatkarımız adına plaket vererek onura etmek istedik. Esnafımız a katkıları için tekrar teşekkür ediyoruz” dedi. 
 Bir Elde Sen Uzat Kadınlar Yardımlaşma Derneği Başkanı Nurgül Yıldız ise  pandemiden dolayı esnafa yöneldiklerini ve karar alarak mağdur olan , zor durumda kalan esnaf ve sanatkarları  evlerinde ziyaret ederek yiyecek ve giyecek desteğinde bulunduklarını söyledi. 
Dernek olarak vatandaşların yanısıra esnafa da yardımcı olmanın mutluluğunu yaşadıklarını, esnaf için gönüllü dernek üyelerinin seferber olduğunu vurgulayan Yıldız, kendilerini plaketle onure eden Sesob Başkanı Beşir Köksala da teşekkür ederek her zaman esnafın yanında olacaklarını sözlerine ekledi.
Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkarlara pandemi sürecinde desteğinden dolayı dernek başkanı Nurgül Yıldız’a plaket takdim etti.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Danışma Merkezi Bağımlılıkla mücadele edecek

Sivas Yeşilay Derneği Şube Başkanı Mevlüt Dede, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, dernek ve danışmanlık merkezi olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Dernek başkanı Mevlüt Dede, Denetim Kurulu Başkanı İbrahim Coşkun, Sosyal Hizmet Uzmanı Esma İlhan ve Zeynep Bulut’tan oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, bağımlılıkla mücadele konusunda görüş alışverişinde bulundular.
 
Yeşilay Şube Başkanı Mevlüt Dede, Türkiye çapında yaygınlaşmaya başlayan danışmanlık merkezlerinin Sivas ilimizde de hizmet vermeye başladığını ifade ederek,“ Yeşilay Danışmanlık Merkezi olarak alkol, madde , tütün, kumar, internet, teknoloji bağımlılıklarıyla ilgili ücretsiz olarak destek veriyoruz. Bizleri 115 danışma hattımızdan arayan veya merkezimize http://www.yedam.org.tr/ adresi üzerinden başvuran tüm bağımlılara gerek ilaç gerekse de tedavileri konusunda ücretsiz olarak destek oluyoruz. Bağımlı olup ta kurtulmak isteyen vatandaşlarımızı da merkezimize bekliyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz desteğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yeşilay’ın sağlık açısından önemli bir teşkilat olduğunu ifade eden Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, madde bağımlılığından kurtulması  için Danışmanlık Merkezinin Sivas’ta da faaliyete geçmesinin anlamlı olduğunu vurgulayarak, esnaf teşkilatı olarak gerekli desteği vereceklerini ifade etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksal,  Yeşilay Derneği Başkanlığına seçilen Mevlüt Dede’ye de yeni görevinde başarılar diledi.
 
 
 

DEVAMI

Trabzon Esob Başkanından Sesob Başkanına ziyaret

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Kara, başkan vekili Mustafa Özceler, Trabzon Madeni İşler Teknik Makine Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek bir süre sohbet etti
Esnaf teşkilatı hakkında görüş alışverişinde bulunan Trabzon Esob Başkanı metin Kara, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini , Birlik Başkanı Beşir Köksal'ı çok sevdiklerini ifade ederek, hizmetlerinden dolayı Köksal'a teşekkür etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksali ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyareti asınadan Trabzon Esob Başkanı Metin Kara'ya Sivas el sanatlarından bıçak seti hediye etti. 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret