Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

CHP milletvekillerinden Sesoba ziyaret

Birliğimizden Haberler

CHP milletvekillerinden Sesoba ziyaret

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN SESOBA ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili . Veli Ağbaba, Grup Başkan vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, İzmir Milletvekili . Sevda Erdan Kılıç, İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç, Sivas Milletvekili. Ulaş Karasu, Parti Meclis üyesi Gökhan Günaydın, İl Başkanı Yılmaz Coşkun ve Merkez İlçe Başkanı Celal Abbas Aslan, esnaf teşkilatımızı ziyaret ederek Birlik Başkanımız Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Esnaf teşkilatı olarak her siyasi parti ile uyumlu çalıştıklarını, esnafın sorunlarının sürekli gündeme getirdiklerini belirterek, esnafın sorunlarını meclise taşıyan ve sorunlarını ziyaretler yaparak dinleyen milletvekillerine teşekkür etti. Sesob Başkanı Köksal, esnafın sorunları hakkında bilgi vererek, esnafın sermayesinin bittiğini ve kredi  konusunda destek istedi .
Sesob Başkanı Köksal, milletvekillerini ziyaretleri anısına masa kalemliği ve Sivas bıçağı hediye etti.
milletvekilleri ise Parti olarak esnafın sorunlarının ziyaretler yaparak yerinde dinlediklerini gerekli yerlere taşımaya devam edeceklerini ifade ettiler.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Danışma Merkezi Bağımlılıkla mücadele edecek

Sivas Yeşilay Derneği Şube Başkanı Mevlüt Dede, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, dernek ve danışmanlık merkezi olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Dernek başkanı Mevlüt Dede, Denetim Kurulu Başkanı İbrahim Coşkun, Sosyal Hizmet Uzmanı Esma İlhan ve Zeynep Bulut’tan oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, bağımlılıkla mücadele konusunda görüş alışverişinde bulundular.
 
Yeşilay Şube Başkanı Mevlüt Dede, Türkiye çapında yaygınlaşmaya başlayan danışmanlık merkezlerinin Sivas ilimizde de hizmet vermeye başladığını ifade ederek,“ Yeşilay Danışmanlık Merkezi olarak alkol, madde , tütün, kumar, internet, teknoloji bağımlılıklarıyla ilgili ücretsiz olarak destek veriyoruz. Bizleri 115 danışma hattımızdan arayan veya merkezimize http://www.yedam.org.tr/ adresi üzerinden başvuran tüm bağımlılara gerek ilaç gerekse de tedavileri konusunda ücretsiz olarak destek oluyoruz. Bağımlı olup ta kurtulmak isteyen vatandaşlarımızı da merkezimize bekliyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz desteğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yeşilay’ın sağlık açısından önemli bir teşkilat olduğunu ifade eden Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, madde bağımlılığından kurtulması  için Danışmanlık Merkezinin Sivas’ta da faaliyete geçmesinin anlamlı olduğunu vurgulayarak, esnaf teşkilatı olarak gerekli desteği vereceklerini ifade etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksal,  Yeşilay Derneği Başkanlığına seçilen Mevlüt Dede’ye de yeni görevinde başarılar diledi.
 
 
 

DEVAMI

Trabzon Esob Başkanından Sesob Başkanına ziyaret

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Kara, başkan vekili Mustafa Özceler, Trabzon Madeni İşler Teknik Makine Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek bir süre sohbet etti
Esnaf teşkilatı hakkında görüş alışverişinde bulunan Trabzon Esob Başkanı metin Kara, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini , Birlik Başkanı Beşir Köksal'ı çok sevdiklerini ifade ederek, hizmetlerinden dolayı Köksal'a teşekkür etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksali ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyareti asınadan Trabzon Esob Başkanı Metin Kara'ya Sivas el sanatlarından bıçak seti hediye etti. 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret