Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

BBP ilçe teşkilatından sesoba ziyaret

Birliğimizden Haberler

BBP ilçe teşkilatından sesoba ziyaret

Büyük Birlik Partisi Merkez Başkanı Fikri Pınarlı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, Birlik Başkanı Beşir Köksal ile bir süre görüş alış verişinde bulundu.
Genel kurulunu tamamladıktan sonra yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaretlere başlayan ve bu kapsamda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret eden BBP ilçe Başkanı Fikri Pınarlı, esnafın sorunları hakkında da bilgi aldı.
Merkez ilçe genel kurulunu yaptıktan sonra   sorunları yerinde tespit etmek için ziyaretler yaptıklarını vurgulayan ilçe başkanı Pınarlı, bilgi ve tecrübelerinden faydalandıkları , sohbet ettikleri, esnafın sorunlarını dinlediklerini  Sesob Başkanı Beşir Köksalıda ziyaret ederek, esnafın karşılaştıkları yetkili ağızdan alma fırsatı bulduklarını vurgulayarak, sorunları ilgili yerlere ulaştıracaklarını ve çözümü için de gayret göstereceklerini dile getirdi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, ilçe teşkilatının genel kurulunun hayırlı olması temennisinde bulunduktan sonra siyasi partilerin esnafın sorunlarının çözümünde önemli görev üstlendiğini, zaman zaman ziyaretler yaparak esnafın karşılaştıkları sorun ve sıkıntılar hakkında bilgi verdiklerini dile getirerek esnafın sorunlarına duyarlı oldukları için siyasi parti başkan ve yöneticilerine teşekkür etti. 
Sesob Başkanı Köksal, BBP ilçe başkanı Fikri Pınarlı ve yönetim kurulu üyelerine de ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Danışma Merkezi Bağımlılıkla mücadele edecek

Sivas Yeşilay Derneği Şube Başkanı Mevlüt Dede, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, dernek ve danışmanlık merkezi olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Dernek başkanı Mevlüt Dede, Denetim Kurulu Başkanı İbrahim Coşkun, Sosyal Hizmet Uzmanı Esma İlhan ve Zeynep Bulut’tan oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, bağımlılıkla mücadele konusunda görüş alışverişinde bulundular.
 
Yeşilay Şube Başkanı Mevlüt Dede, Türkiye çapında yaygınlaşmaya başlayan danışmanlık merkezlerinin Sivas ilimizde de hizmet vermeye başladığını ifade ederek,“ Yeşilay Danışmanlık Merkezi olarak alkol, madde , tütün, kumar, internet, teknoloji bağımlılıklarıyla ilgili ücretsiz olarak destek veriyoruz. Bizleri 115 danışma hattımızdan arayan veya merkezimize http://www.yedam.org.tr/ adresi üzerinden başvuran tüm bağımlılara gerek ilaç gerekse de tedavileri konusunda ücretsiz olarak destek oluyoruz. Bağımlı olup ta kurtulmak isteyen vatandaşlarımızı da merkezimize bekliyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz desteğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yeşilay’ın sağlık açısından önemli bir teşkilat olduğunu ifade eden Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, madde bağımlılığından kurtulması  için Danışmanlık Merkezinin Sivas’ta da faaliyete geçmesinin anlamlı olduğunu vurgulayarak, esnaf teşkilatı olarak gerekli desteği vereceklerini ifade etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksal,  Yeşilay Derneği Başkanlığına seçilen Mevlüt Dede’ye de yeni görevinde başarılar diledi.
 
 
 

DEVAMI

Trabzon Esob Başkanından Sesob Başkanına ziyaret

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Kara, başkan vekili Mustafa Özceler, Trabzon Madeni İşler Teknik Makine Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek bir süre sohbet etti
Esnaf teşkilatı hakkında görüş alışverişinde bulunan Trabzon Esob Başkanı metin Kara, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini , Birlik Başkanı Beşir Köksal'ı çok sevdiklerini ifade ederek, hizmetlerinden dolayı Köksal'a teşekkür etti.
Sesob Başkanı Beşir Köksali ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyareti asınadan Trabzon Esob Başkanı Metin Kara'ya Sivas el sanatlarından bıçak seti hediye etti. 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret